HOME
FIRMA
REFERENCJE
WSPÓŁPRACA
FORMULARZE
DOMY
PROMOCJE
KONTAKT

minibanner

PLISY
ROLETY MATERIAŁOWE
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE PIONOWE
MOSKITIERY
MARKIZY
AUTOMATYKA
ROLETY RZYMSKIE
SYSTEMY PANELOWE
ROLETY ZEWNĘTRZNE
Home arrow WSPÓŁPRACA

Współpraca z firmą Maat


Zapraszamy do współpracy architektów i dekoratorów wnętrz, którym nasza oferta może dostarczyć wiele inspiracji, a doświadczenie podsunąć ciekawe i oryginale pomysły. Aranżacje okien realizujemy kompleksowo – od pomiarów w domu klienta po montaż wybranego produktu.


Architekci mogą zapoznać się z pełną ofertą  przesłon okiennych stanowiących nierozerwalny element wystroju wnętrz. Proponujemy m.in. rozwiązania pasujące do okien nietypowych, na przykład rozmaite rodzaje rolet na okna dachowe oraz vertikale czy żaluzje plisowane dopasowane do najróżniejszych kształtów otworów okiennych. Swoje produkty wykonujemy na zamówienie, dlatego ich wymiary oraz szczegóły dotyczące wykończenia czy estetyki mogą być precyzyjnie dopasowane do wymogów odbiorcy.


Dla chętnych do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą oferujemy kompleksowe wyposażenie w postaci wybranych produktów na wystawkę, katalogów materiałów, cenników wraz z danymi technicznymi. Są to nieodzowne materiały potrzebne przy rozmowie z potencjalnym klientem.


Organizujemy także darmowe szkolenia, które mają na celu sprawne poruszanie się pośród naszego asortymentu.


Osłony przeciwsłoneczne dla przemysłu okrętowego


Jednym z ważniejszych kierunków rozwoju naszej firmy jest produkcja osłon przeciwsłonecznych dla przemysłu okrętowego. W latach 2000-2009 zaopatrywaliśmy statki budowane w Stoczni Szczecińskiej i Stoczni Gdańskiej oraz indywidualne jednostki pływające w rolety zaciemniające i rozpraszające promienie słoneczne.
Oferujemy wyroby systemu Decomatic produkowane w oparciu i na bazie podzespołów światowego potentata w tej dziedzinie, firmę Benthin, mającą zakłady produkcyjne w USA, Australii i Niemczech.


Rozwiązania Decomatic charakteryzują się wysokimi walorami wytrzymałościowymi, funkcjonalnością oraz estetyką wykonania. System ten idealnie nadaje się do stosowania w okrętownictwie, gdzie trwałość i prostota wykonania są szczególnie ważne ze względu na ciężkie warunki eksploatacyjne. Sprężyny oraz inne metalowe elementy produktu wykonane są ze stali nierdzewnej, mosiądzu i aluminium.
Do produkcji rolet z przeznaczeniem do kabin używamy tkanin podgumowanych dających efekt całkowitego zaciemnienia. Są to materiały posiadające atest na niepalność.


Do sterówek proponujemy rolety z zastosowaniem folii przeciwsłonecznych, które jednocześnie zmniejszają nasłonecznienie i efekt nagrzewania, a zarazem nie ograniczają widoczności.


Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!

 
Strona główna | Firma | Referencje | Współpraca | Formularze | Domy | Promocje | Kontakt | Polityka prywatności

© 2022 r. MAAT, ul. Sosnowa 6a, 71-468 Szczecin Niebuszewo, tel. (91) 423-97-03

Jesteśmy na Facebook
Facebook