HOME
FIRMA
REFERENCJE
WSPÓŁPRACA
FORMULARZE
DOMY
PROMOCJE
KONTAKT

minibanner

PLISY
ROLETY MATERIAŁOWE
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE PIONOWE
MOSKITIERY
MARKIZY
AUTOMATYKA
ROLETY RZYMSKIE
SYSTEMY PANELOWE
ROLETY ZEWNĘTRZNE
Home arrow WSPÓŁPRACA

Wykonawca plis i markiz tarasowych w Szczecinie

 

Współpraca z firmą Maat

 

Zapraszamy do współpracy architektów i dekoratorów wnętrz, którym nasza oferta może dostarczyć wiele inspiracji, a nasze doświadczenie podsunąć ciekawe i oryginale pomysły. Aranżacje okien realizujemy kompleksowo - od pomiarów w domu klienta  –  po montaż wybranego produktu.

 

Architekci mogą zapoznać się z pełną ofertą  przesłon okiennych stanowiących nierozerwalny element wystroju wnętrz.

 

W naszej ofercie znajdziecie państwo rozwiązania pasujące do okien nietypowych, na przykład rozmaite rodzaje rolet na okna dachowe, robionych na miarę żaluzji drewnianych i aluminiowych czy moskitier.

 

Dla chętnych rozpoczęcia współpracy z naszą firmą oferujemy kompleksowe wyposażenie w postaci wybranych produktów na wystawkę, katalogów materiałów, cenników wraz z danymi technicznymi. Są to nieodzowne materiały potrzebne przy rozmowie z potencjalnym klientem.

 

Organizujemy także darmowe szkolenia, które mają na celu sprawne poruszanie się pośród naszego asortymentu.

 

 

Jednym z ważniejszych kierunków rozwoju naszej firmy jest produkcja osłon przeciwsłonecznych dla przemysłu okrętowego. W latach 2000-2009 zaopatrywaliśmy statki budowane w Stoczni Szczecińskiej i Stoczni Gdańskiej oraz indywidualne jednostki pływające w rolety zaciemniające i rozpraszające promienie słoneczne.

Oferujemy wyroby systemu Decomatic produkowane w oparciu i na bazie podzespołów światowego potentata w tej dziedzinie, firmę Benthin, mającą zakłady produkcyjne w USA, Australii i Niemczech.

Rolety i plisy Decomatic charakteryzują się wysokimi walorami wytrzymałościowymi, funkcjonalnością oraz estetyką wykonania. System ten idealnie nadaje się do stosowania w okrętownictwie, gdzie trwałość i prostota wykonania są szczególnie ważne ze względu na ciężkie warunki eksploatacyjne. Sprężyny oraz inne metalowe elementy produktu wykonane są ze stali nierdzewnej, mosiądzu i aluminium.

Do produkcji rolet z przeznaczeniem do kabin używamy tkanin podgumowanych dających efekt całkowitego zaciemnienia. Są to materiały posiadające atest na niepalność.


Do sterówek proponujemy rolety z zastosowaniem folii przeciwsłonecznych, które jednocześnie zmniejszają nasłonecznienie i efekt nagrzewania a zarazem nie ograniczają widoczności.

 

Od niedawna rozpoczęliśmy również dodatkową działalność, jaką są inwestycje budowlane na domy jednorodzinne znajdujące się na osiedlu Dobra w Szczecinie.

 
Strona główna | Firma | Referencje | Współpraca | Formularze | Domy | Promocje | Kontakt

© 2019 r. MAAT, ul. Sosnowa 6a, 71-468 Szczecin Niebuszewo, tel. (91) 423-97-03

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook