HOME
FIRMA
REFERENCJE
WSPÓŁPRACA
FORMULARZE
DOMY
PROMOCJE
KONTAKT

minibanner

PLISY
ROLETY MATERIAŁOWE
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE PIONOWE
MOSKITIERY
MARKIZY
AUTOMATYKA
ROLETY RZYMSKIE
SYSTEMY PANELOWE
ROLETY ZEWNĘTRZNE
Home arrow FIRMA

Maat - o firmie

Firma Maat została założona w 1989 roku jako przedsięwzięcie prywatne Małgorzaty Drozdowskiej, Grzegorza Drozdowskiego i Jakuba Szulczyka. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.


Od początku działalności firma oferowała produkty niemieckiego systemu Decomatic charakteryzującego się  bardzo wysoką jakością. Dzięki udanym projektom na początku działalności możliwy był dynamiczny rozwój firmy i stopniowe poszerzanie produkowanego asortymentu. W krótkim czasie staliśmy się wiodącą firmą w swojej branży na Pomorzu Zachodnim. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Powierzchnia produkcyjna wraz z magazynem i częścią biurową stanowi ponad 1000 mkw.


Co proponujemy?

Nasza oferta obejmuje obecnie szeroki wachlarz produktów wyróżniających się wysoką jakością oraz estetyką. Początkowo produkcja obejmowała  żaluzje pionowe, z czasem utworzono i rozwinięto również produkcję innych elementów związanych z przesłoną i dekoracją okien – moskitier oraz rolet zewnętrznych, fasadowych, antywłamaniowych  i rzymskich. Wraz z powstawaniem nowych działów produkcji zaczęły pojawiać się wyroby oparte na innych rozwiązaniach będących alternatywą dla systemu Decomatic.


Dewizą naszej firmy jest kompleksowa obsługa klienta w możliwie najkrótszym czasie. Świadczymy usługę montażu, która poprzedzona jest  pomiarem z możliwością wyboru tkaniny  w domu klienta. Każdy produkt produkowany jest na indywidualne zamówienie. Proponujemy rozwiązania do okien o nietypowych kształtach i wymiarach. Wraz z rosnącymi oczekiwaniami klientów uruchomiliśmy pracownię krawiecką, w której szyjemy rolety rzymskie z materiałów własnych lub powierzonych.


W naszej ofercie znajdą Państwo także produkty  spoza naszej produkcji. Stawiamy wyłącznie na wyroby wysokiej jakości, które stanowią idealne uzupełnienie asortymentu.


Dbałość o wysoką jakość produkcji i świadczonych usług wraz z szerokim wyborem tkanin i barw sprawia, że nasze produkty sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Maat.

 
Strona główna | Firma | Referencje | Współpraca | Formularze | Domy | Promocje | Kontakt | Polityka prywatności

© 2021 r. MAAT, ul. Sosnowa 6a, 71-468 Szczecin Niebuszewo, tel. (91) 423-97-03

Jesteśmy na Facebook
Facebook