HOME
FIRMA
REFERENCJE
WSPÓŁPRACA
FORMULARZE
DOMY
PROMOCJE
KONTAKT

minibanner

PLISY
ROLETY MATERIAŁOWE
ŻALUZJE POZIOME
ŻALUZJE PIONOWE
MOSKITIERY
MARKIZY
AUTOMATYKA
ROLETY RZYMSKIE
SYSTEMY PANELOWE
ROLETY ZEWNĘTRZNE
Home arrow FIRMA

Maat - żaluzje pionowe i rolety zewnętrzne w Szczecinie

O naszej firmie

 

Firma Maat została założona w 1989 roku jako przedsięwzięcie prywatne Małgorzaty Drozdowskiej, Grzegorza Drozdowskiego i Jakuba Szulczyka.

 

Od początku działalności firma oferowała produkty niemieckiego systemu Decomatic, charakteryzującego się  bardzo wysoką jakością. Dzięki udanym projektom na początku działalności możliwy był dynamiczny rozwój firmy i stopniowe poszerzanie produkowanego asortymentu. W krótkim czasie staliśmy się wiodącą firmą w swojej branży na Pomorzu Zachodnim. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Powierzchnia produkcyjna wraz z magazynem i częścią biurową stanowi ponad 1000 mkw.

 

Początkowo produkcja obejmowała  żaluzje pionowe, z czasem utworzono i rozwinięto produkcję moskitier oraz rolet zewnętrznych, fasadowych, antywłamaniowych  i rzymskich. Wraz z powstawaniem nowych działów produkcji zaczęły pojawiać się wyroby oparte na innych rozwiązaniach będących alternatywą dla systemu Decomatic.

 

Dewizą naszej firmy jest kompleksowa obsługa klienta w możliwie najkrótszym czasie. Świadczymy usługę montażu, która poprzedzona jest  pomiarem z możliwością wyboru tkaniny  w domu klienta. Każdy produkt produkowany jest na indywidualne zamówienie. Posiadamy rozwiązania do okien o nietypowych kształtach i wymiarach. Wraz z rosnącymi oczekiwaniami klientów uruchomiliśmy pracownię krawiecką, w której szyjemy rolety rzymskie z materiałów własnych lub powierzonych.

 

W naszej ofercie znajdziecie państwo także produkty  spoza naszej produkcji. Są to markizy, żaluzje  fasadowe, refleksole, markizorolety, plisse oraz werandy, które stanowią uzupełnienie asortymentu.

 

Dbałość o wysoką jakość produkcji i świadczonych usług wraz z szerokim wyborem tkanin i barw  sprawia, że nasze produkty sprawdzają się zarówno w mieszkaniach jak i pomieszczeniach użyteczności publicznej.

 
Strona główna | Firma | Referencje | Współpraca | Formularze | Domy | Promocje | Kontakt

© 2019 r. MAAT, ul. Sosnowa 6a, 71-468 Szczecin Niebuszewo, tel. (91) 423-97-03

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook